FirmaSpecjalistyczna.pl

2 dni, 5 samodzielnie wszczepionych implantów i nawet 15 przeprowadzonych zabiegów

0

Szkolenie Intensywna Praktyka Implantologiczna nie ma sobie równych!

Stomatolodzy, którzy chcą w niedługim czasie zdobyć umiejętności praktyczne z zakresu implantologii, często stawiają na Intensywną Praktykę Implantologiczną. Szkolenie to bowiem szczególnie wyróżnia się na tle pozostałych ofert edukacyjnych z dziedziny stomatologii. Dwudniowa praktyka jest jedną z nielicznych, podczas których uczestnicy w pełni samodzielnie wykonują kilka zabiegów implantacji (oczywiście pod okiem doświadczonego prowadzącego). Co ważne, wszystkie przypadki, a także przebieg zabiegów są szczegółowo omawiane, dzięki czemu każdy zyskuje kompleksową wiedzę. Dużym atutem szkolenia są małe grupy, które liczą maksymalnie trzech uczestników.

Wszczep samodzielnie implanty w dwa dni szkolenia!

Organizatorzy są pewni – uczestnicy w trakcie dwóch, bardzo intensywnych dni szkolenia dla stomatologów będą w stanie samodzielnie(!) wszczepić aż pięć implantów. Co więcej, udzielają również gwarancji zwrotu aż pięciuset złotych brutto za każdy implant, który nie zostanie wprowadzony.

Podczas Intensywnej Praktyki Implantologicznej odbywa się łącznie od dziesięciu do nawet piętnastu zabiegów, co pozwala na zdobycie doświadczenia w wszczepianiu implantów w różnych przypadkach i warunkach, a także umożliwia znaczne wyćwiczenie umiejętności technicznych.

Transmisja na żywo dla wygody uczestników

Ważną kwestią jest również to, że zabiegi na bieżąco można śledzić w sali szkoleniowej dzięki transmisji live. Pomieszczenie jest zlokalizowane tuż obok gabinetu, w związku z czym chętni mogą opuścić swoje stanowisko i brać udział w zajęciach online. Relacja na żywo jest bowiem bardzo szczegółowa i pozwala dojrzeć wszelkie najważniejsze momenty, a także spokojnie analizować przebieg zabiegów.

Połączenie tradycji z nowoczesnością

Intensywna Praktyka Stomatologiczna to również nauka wielu technik. Oznacza to, iż implanty są umieszczane w kości za pomocą dwóch metod – tradycyjnej oraz z wykorzystaniem nowoczesnych, zaprojektowanych komputerowo szablonów.

Wsparcie po szkoleniu dla każdego!

Organizatorzy oferują indywidualne konsultacje z prowadzącym dla uczestników nawet do dwóch tygodni po zakończonym szkoleniu. Co ważne, wszystkie przeprowadzone zabiegi są udostępniane za pomocą E-learning, w związku z czym można je oglądać w dogodnym czasie wiele razy – już po zakończeniu praktyki. Strefa ta jest dostępna bezpłatnie przez sześć miesięcy.

Sprzęt na najwyższym poziomie

Uczestnicy w trakcie dwudniowego, intensywnego szkolenia będą mieli do dyspozycji sprzęt pokroju MIS, W&H, Meisinger, a także Hu-Friedy. Co więcej, podczas szkolenia – jeśli leczenie pacjenta będzie tego wymagało – przeprowadzone mogą zostać również i zabiegi okołoimplantacyjne to jest między innymi:

  • przeszczepy bloczków kostnych;
  • wszczepienie implantów dzięki szablonom chirurgicznym MIS MGuide;
  • podbicie dna zatoki szczękowej metodą zamkniętą;
  • augmentacja kości;
  • podniesienie dna zatoki szczękowej metodą otwartą.

Ich przećwiczenie jest niezbędne w perspektywie dalszej pracy z pacjentami i pozwala na pełne przygotowanie do wykonywania kompleksowego leczenia implantologicznego. Jak więc widać, Intensywna Praktyka Stomatologiczna to szkolenie wyjątkowe, które pozwala zdobyć lekarzom najważniejsze dla nich umiejętności praktyczne.

Inspirowane: dsi-edu.com – szkolenia z protetyki

You might also like