FirmaSpecjalistyczna.pl

MBA Executive – studia z przyszłością

Executive MBA to prestiżowe, międzynarodowe studia podyplomowe w języku angielskim, które dają szansę na zatrudnienie w najlepszych korporacjach, na wysokich stanowiskach. Zainwestuj w swój rozwój wraz ze Szkołą Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Czym wyróżnia się kierunek: MBA Executive?

Politechnika Warszawska to najlepsza polska uczelnia techniczna, która charakteryzuje się praktycznym podejściem do kształcenia w połączeniu z akademicką jakością. Rozumie technologie przyszłości i przekazuje je studentom, przez co są fantastycznie przygotowani do podbijania międzynarodowych rynków pracy. Duży nacisk jest kładziony na zajęcia zagraniczne, indywidualny rozwój osobisty, innowacyjność oraz przedsiębiorczość.

Wybierając MBA Executive jako studia kierunkowe inwestujesz w swoją przyszłość, poszerzasz horyzonty, jesteś na bieżąco z aktualnymi trendami, a świat biznesu stoi dzięki temu przed Tobą otworem.

MBA Executive został uznany za najlepszy program w rankingu MBA Perspektywy. Ponadto, otrzymał tytuł najlepszego polskiego programu EMBA w Europie według rankingu QS. Cieszy się ogromną popularnością i nie ma co się dziwić, ponieważ można zdobyć najlepsze wykształcenie.

MBA Executive – czego się nauczysz?

Kształcenie w ramach programu MBA Executive odbywa się na trzech filarach:

  • Knowledge for Business – wiedza i umiejętności niezbędne dla wszechstronnego, kompetentnego menadżera,
  • Business in Action – wiedza na temat rozwiązywania najtrudniejszych problemów; liczne zajęcia warsztatowe,
  • Personal Development: Transformation Labs – rozwijanie samoświadomości, samodoskonalenia i kompetencji interpersonalnych. Doskonałe podstawy do działań na polu zawodowym i stawania się lepszym menadżerem.

Każdy z filarów kształtuje odpowiedzialnych, efektywnych liderów, którzy nie boją się stawiać czoła wyzwaniom czekającym na nich w prawdziwym świecie biznesu.

Udział w programie daje ogromne szanse, aby rozwijać karierę zawodową dynamicznie. W ramach studiów jest możliwy wyjazd do Nowego Jorku, gdzie można będzie zdobywać wiedzę od najlepszych. Ponadto Politechnika Warszawska współpracuje z The City University of New York, Baruch College, co daje szansę na wzięcie udziału w tamtejszych seminariach biznesowych. Taki rozwój to podstawa w bezwzględnym świecie biznesu.

Zainwestuj w swoją przyszłość

Executive Master of Business Administration nadawany przez Politechnikę Warszawską staje się przepustką do kariery międzynarodowej. Jesteś poważnym kandydatem do zajmowania najwyższych stanowisk w hierarchii korporacji. Dyplom potwierdza nabyte od najlepszych umiejętności oraz wiedzę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej jest ona traktowana jako najlepszy podmiot szkolący kadrę menedżerską.

Stając się jednym z absolwentów Szkoły Biznesu możesz cieszyć się z bezproblemowego zdobycia pracy w każdej korporacji na świecie. Rozwijaj się zawodowo, buduj swoją wysoką pozycję wśród najlepszych menedżerów na świecie.

You might also like