FirmaSpecjalistyczna.pl

Kredyt niskich rat Twoim rozwiązaniem na dobrą inwestycje we flotę firmy

Wiele osób marzy o nabyciu własnego samochodu, ale nie posiada wystarczającej ilości środków finansowych na jego zakup. Z tego też powodu na rynku pojawiła się możliwość leasingu pojazdów. Dealer Skody Warszawa wyszedł do konsumentów z nowym rodzajem usługi, jaką jest – Skoda kredyt niskich rat.

Dla kogo?

Skoda kredyt niskich rat, to usługa skierowana do osób prywatnych, które zainteresowane są nabyciem pojazdu marki Skoda. Co ważne, nie trzeba w tym przypadku posiadać pełnej kwoty potrzebnej na zakup nowego auta, dlatego też większa liczba konsumentów będzie mogła pozwolić sobie na wybór interesującego ich modelu.

Co można zyskać?

W ramach kredytu niskich rat, można stać się posiadaczem nowego modelu Skody. W ofercie zostały uwzględnione takie pojazdy jak:

  •         Skoda Citigo,
  •         Skoda Fabia,
  •         Skoda Roomster,
  •         Skoda Rapid,
  •         Skoda Rapid Spaceback,
  •         Skoda Octavia,
  •         Skoda Yeti,
  •         Skoda Superb.

Wkład własny, który należy wnieść, uzależniony jest od wyboru konkretnego modelu nowego auta. Klient może pozwolić sobie na zakup droższego pojazdu z lepszym wyposażeniem, bowiem całkowita kwota zostaje rozłożona na wiele mniejszych rat.

Po upływie okresu kredytowania, nabywca pojazdu może udać się do salonu Skody Warszawa, gdzie może pozostawić pojazd i tym samym uzyskać możliwość wyboru nowego modelu. Niewątpliwym plusem takiego rozwiązania, jest brak problemów związanych z dalszą odsprzedażą samochodu. Jeśli jednak klient nie chce rozstawać się ze swoim pojazdem, może go zachować, poprzez dokonanie spłaty pozostałej kwoty. Można tego dokonać za pomocą gotówki lub poprzez kredyt. O szczegółach tego rodzaju rozwiązania poinformują fachowcy z salonu Skody Warszawa.

Na jakich zasadach udzielany jest kredyt niskich rat?

Udzielany przez dealera Skody Warszawa kredyt, ma jasne i przejrzyste zasady. Okres kredytowania w zależności od decyzji podjętej przez klienta, może wynosić 3 lub 4 lata. Po upływie tego czasu, można dokonać jednorazowej spłaty pozostałej kwoty wartości nowego auta lub też rozłożyć ją na raty. Jeśli jednak klient nie zamierza być dłużej właścicielem tego pojazdu, może oddać go do salonu Skody Warszawa. Wówczas nie zachodzi konieczność dokonania spłaty pozostałej wartości pojazdu.

Jeśli wybór padnie na drugie rozwiązanie, klientowi oczywiście przysługuje możliwość wyboru nowego auta od dealera Skody Warszawa, które będzie indywidualnie dopasowane do jego potrzeb oraz wymagań.

Raty kredytu są zróżnicowane i zależą głównie od wyboru konkretnego modelu. Im jest on droższy, rata naturalnie również będzie wyższa. Najtańszym rozwiązaniem będzie mała Skoda Citigo, którą nabyć można już od 399 zł miesięcznie. Nowe auto wyższej klasy, jak na przykład Skoda Octavia, będzie stanowić już wydatek rzędu 599 zł miesięcznie.

Oprocentowanie nominalne kształtuje się na poziomie 3,99%, natomiast prowizja bankowa wynosi 5%. W celu skorzystania z usługi Skoda kredyt niskich rat, wymagany jest również pełen pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych w postaci OC, AC, Assistance i NNW oraz dodatkowe ubezpieczenie kredytu LIFE wraz z ubezpieczeniem od utraty pracy.

Dodatkowe korzyści

Warto również skorzystać z dodatkowych możliwości, które oferowane są przy konkretnych modelach samochodów. Dla klientów zainteresowanych nabyciem pojazdu marki Skoda Superb z rocznika 2015, dealer Skody Warszawa przygotował specjalny zestaw dodatkowych bonusów. Zyskać można darmowy pakiet przeglądów, który obowiązywać będzie przez okres pierwszych 4 lat lub też do osiągnięcia przebiegu w wysokości 120 000 km. Całkowicie bezpłatnie otrzymać można również zestaw kół zimowych marki Pirelli.

Dealer Skoda Warszawa oferując dla swoich klientów usługę – kredyt niskich rat, doskonale trafia w gusta i potrzeby konsumentów. Miesięczne zobowiązanie związane z płatnością raty, jest bowiem tylko niewielkim procentem wartości nowego auta, z którego bez ograniczeń można korzystać każdego dnia. To właśnie ten aspekt sprawia, że coraz większa liczba osób będzie mogła poruszać się po drogach samochodami z salonu Skody Warszawa.

Źródło: https://www.auto-wimar.pl/pl/

You might also like