FirmaSpecjalistyczna.pl

Kolejna fala pandemii w natarciu – zadbaj o bezpieczeństwo sanitarne z preparatem Quato 78

Wzmożony wzrost zachorowań na Covid-19 zmusza społeczeństwo do podejmowania kolejnych kroków w celu przerwania łańcucha zakażeń.

Dezynfekcja jako broń przeciwko koronawirusowi

Jednym z głównych czynników ochronnych jest dezynfekcja. Obok noszenia maseczek oraz zachowywania odpowiedniego dystansu społecznego, stanowi jedną z głównych broni przeciwko rozprzestrzenianiu się wirusa. Jak wiadomo, koronawirus przenosi się drogą kropelkową. Dezynfekcja natomiast polega na niszczeniu form wegetatywnych wszystkich drobnoustrojów, dlatego tak ważna jest dezynfekcja rąk. Ważna jest także dezynfekcja różnego rodzaju powierzchni, na których osadzają się drobnoustroje.

Zadbaj o bezpieczeństwo sanitarne z preparatami firmy Swish

Jednymi z wielu dostępnych na rynku produktów dezynfekcyjnych są preparaty firmy Swish – Quato. Są to płyny myjąco-dezynfekcyjne, gotowe do użytku. Mają one silne właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze oraz wirusobójcze, w tym, działają przeciwko koronawirusowi. Na rynku dostępne są następujące preparaty firmy Swish:

Swish Quato 78 Plus – środek silnie dezynfekcyjny, sprawdzający się w pielęgnacji różnego rodzaju powierzchni takich jak: podłogi, ściany, blaty, klamki, zabawki, umywalki, toalety, kabiny prysznicowe, telefony, materace czy klimatyzacje; idealnie się sprawdza w placówkach opieki zdrowotnej, szpitalach, domach opieki społecznej, gabinetach dentystycznych, szkołach czy biurach; środek ten jest gotowy do bezpośredniego użytku;

Swish Quato 44 – środek ten, poza silnym działaniem dezynfekcyjnym, usuwa przykre zapachy; jest silniejszy niż Swish Quato 78 Plus; jest to preparat przeznaczony dla różnych instytucji takich jak: placówki opieki zdrowotnej, placówki weterynaryjne, gabinety stomatologiczne lub kosmetyczne czy szkoły; środek ten występuje w postaci koncentratu i wymaga rozcieńczenia z wodą; preparat dostępny jest w pojemnikach o pojemności 3,78l

Swish Quato jako środek do zamgławiania

Jedną ze skutecznych technik dezynfekcyjnych, zwiększającą bezpieczeństwo przed zakażeniami drobnoustrojowymi, stanowi zamgławianie. Jest to dezynfekcja pomieszczeń zamkniętych, polegająca na uwalnianiu środka dezynfekcyjnego dużym strumieniem powietrza. Mgła, która powstaje w wyniku tego zabiegu, rozprzestrzenia się po całym pomieszczeniu, dostając się do każdego zakamarka. Taka metoda dezynfekcji jest niezwykle skuteczna, łatwa w wykonaniu oraz bezpieczna. Środki dezynfekcyjne firmy Swish świetnie się sprawdzą do tego typu zabiegu.

Na zakończenie warto podkreślić jeszcze raz fakt, że w czasach kolejnej fali pandemii, należy pamiętać o tym, że dezynfekcja jest pierwszym ogniwem w walce z koronawirusem. Częsta dezynfekcja przedmiotów powszechnego użytku oraz wszelkich powierzchni w znacznym stopniu jest w stanie powstrzymać rozprzestrzenianie się pandemii. Korzystając ze środków dezynfekcyjnych firmy Swish można zapewnić bezpieczeństwo sobie oraz swoim bliskim.

You might also like