FirmaSpecjalistyczna.pl

Kiedy najlepiej planować wigilię firmową?

Wigilia firmowa to idealny czas na integrację pracowników i spędzenie czasu w miłej atmosferze. Dla przedsiębiorstw, które zatrudniają pracowników w formie zdalnej, to też okazja do spotkania są i bliższego poznania, co może pozytywnie wpływać na efektywność współpracy w przyszłości. Przy tej okazji warto wybrać odpowiedni catering na imprezę firmową oraz dużo wcześniej zarezerwować termin. Kiedy najlepiej zaplanować wigilię firmową i jak wybrać idealne miejsce na taką uroczystość w centrum Warszawy?

Kiedy zadbać o organizację wigilii firmowej? Wcześniejsza rezerwacja imprezy

Choć mamy pełnię lata, to już teraz warto zadbać o rezerwację odpowiedniego miejsca na wigilię firmową. Dlaczego? Z uwagi na fakt, że w stolicy lokale cieszące się renomą są wcześnie rezerwowane, zapotrzebowanie jest ogromne, a okres spotkań świątecznych to zaledwie ok. 3 tygodni. Ponadto koniec wakacji i wrzesień to czas, w którym firmy planują strategię i wydarzenia na ostatnie miesiące roku. Wczesne wybranie terminu gwarantuje rezerwację wymarzonego miejsca i dokładne zaplanowanie szczegółów, jeśli chodzi o takie kwestie jak oprawa artystyczna i multimedialna, wystrój sali, wybór menu i inne istotne kwestie. Z tego powodu warto wcześniej wysłać tzw. save the date. A jak wybrać idealne miejsce na wigilię firmową w stolicy?

Villa Foksal – elegancka restauracja w centrum Warszawy i idealne miejsce na wigilię firmową

Szukając idealnej oferty cateringowej dla firm w stolicy, warto sprawdzić propozycję Villi Foksal zlokalizowanej w centrum Warszawy, która wyróżnia są elegancją wnętrz i profesjonalizmem obsługi. Oryginalna kuchnia od lat przyciąga rzesze klientów.

Villa Foksal przoduje na stołecznym rynku już od 25 lat, oferując nowoczesne, wykwintnie podawane dania i możliwość organizacji eventu na miejscu oraz w innej wybranej lokalizacji. Jest to zatem idealny wybór na wigilię firmową, która zostanie przygotowana wedle indywidualnych preferencji i na długo zapadnie w pamięć uczestnikom.

Dlaczego warto zorganizować wigilię firmową w Villi Foksal?

Villa Foksal to idealne miejsce na organizację imprezy firmowej, eventu lub właśnie wigilii pracowniczej. Na te okazję idealnie sprawdzi się duża przestrzeń sali bankietowej, którą można dowolnie aranżować, a także wnętrze restauracji o dużej powierzchni – 260 metrów kwadratowych oranżerii i 400 metrów sali, która mieści aż do 300 osób. Niewątpliwą zaletą organizacji wigilii firmowej w Villa Foksal jest również możliwość poznania smaków kuchni inspirowanej porami roku, która od lat zachwyca klientów oryginalnością i kunsztem.

Dzięki temu firmowa wigilia z pewnością będzie czasem spędzonym w ciepłym klimacie, w eleganckim i szykownym otoczeniu, które zachwyca stonowaną, nowoczesną kolorystyką oraz oryginalnością menu.

Wigilia filmowa to idealny czas na integrację pracowników, jednak jej organizację warto zaplanować z wyprzedzeniem, zyskując w ten sposób możliwość wyboru idealnego miejsca na tę okazję – np. nowoczesnej restauracji w centrum Warszawy, jaką jest Villa Foksal.

 

 

You might also like