FirmaSpecjalistyczna.pl

Mobilna aplikacja SPEDTRANS bez abonamentu

0

Aplikacja mobilna SPEDTRANS to wygodny i praktyczny sposób na komunikowanie się z kierowcą bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów. Dzięki temu masz pewność, że prześlesz i odbierzesz wszystkie niezbędne informacje, które ułatwią Ci prowadzenie działalności transportowo-logistyczno-spedycyjnej.  

Nowa era komunikacji

Sprawna komunikacja w firmie transportowej, logistycznej czy spedycyjnej to podstawa jej dobrego funkcjonowania. Narzędziem, które doskonale sprawdzi się w realizacji tego typu zadań, jest aplikacja mobilna SPEDTRANS, będąca nowoczesnym sposobem na nawiązanie i utrzymanie stałego kontaktu. Funkcjonuje ona jako moduł rozszerzający program bazowy SPEDTRANS 8.

Stosowanie aplikacji nie wymaga uruchamiania komórkowej transmisji danych ani posiadania stałego dostępu do Wi-Fi, dzięki czemu nie naraża przedsiębiorcy na dodatkowe koszty (szczególnie istotne w przypadku spedycji/transportu organizowanego za granicą). Przesyłanie danych odbywa się przy pomocy wiadomości tekstowej SMS. Rozwiązanie to sprawdza się, gdy mamy możliwość korzystania z telefonu z dostępem do Internetu. Aplikacja działa na każdym smartfonie z systemem operacyjnym iOS lub Android.

Brak opłat za wysyłanie wiadomości tekstowych SMS, niezależnie od operatora sieci komórkowej

Zaletą posiadania tej aplikacji jest brak pobierania opłat abonamentowych czy taryfowych za instalację czy wysyłanie krótkich wiadomości tekstowych. Aplikacja działa sprawnie przez 24 godzin na dobę, siedem dni w tygodniu, niezależnie od operatora sieci komórkowej. W aplikacji możliwa jest dowolna jej konfiguracja oraz poszerzenie o wybrane dodatki, zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami danego klienta. Możliwe jest także korzystanie z aplikacji mobilnej SPEDTRANS mobile, która działa przy pomocy transmisji danych komórkowych.

Dla kogo dedykowana jest aplikacja mobilna?

Aplikacja mobilna posiada wszechstronne zastosowanie. Można ją wykorzystać do komunikacji z kierowcą, jak również przyda się w pracy handlowca, dyspozytora, spedytora czy właściciela przedsiębiorstwa. Jej użytkowanie nie nastręcza żadnych trudności, a obsługa jest bardzo intuicyjna. W aplikacji istnieje wybór odpowiedniego profilu, który zapewnia swobodny dostęp do wybranego poziomu danych. Dzięki temu łatwo jest ustalić, które zlecenia są w toku realizacji czy ile obecnie pojazdów znajduje się na mapie. Pozwala także na generowanie raportów, tworzenie analiz i CRM.

Przydatne funkcje, które sprawdzą się w każdych okolicznościach

Dzięki aplikacji możemy bez problemu, wygodnie i szybko zlecać transport kierowcy bez potrzeby telefonicznego czy mailowego powiadamiania. Kierowca ma szansę niemal natychmiast wysłać zwrotny status z realizacji zleceń. Ponadto aplikacja mobilna SPEDTRANS pozwala na przesyłanie aktualnej geolokalizacji danego telefonu/pojazdu oraz poinformowanie o zleceniach serwisowych, które są wysyłane przez kierowcę. Aplikacja pozwala na zapis wszelkich kosztów poniesionych z wyjazdem/ zleceniem wykonywanym przez kierowcę. Dzięki niej, można także złożyć wniosek urlopowy w danym dniu, bez konieczności nawiązywania osobistego kontaktu z przełożonym.

Każda osoba, która obsługuje aplikację mobilną SPEDTRANS ma również możliwość bezpłatnego korzystania z usługi SMS, która nie musi być związana z konkretnym zleceniem. Wszystkie wysyłane wiadomości są kierowane na jeden numer telefonu bramki SMS i trafiają do bazy danych SPEDTRANS, gdzie są archiwizowane i można je dowolnie przeglądać. Ponadto, użytkownik może także swobodnie odbierać wiadomości. Nie ma tutaj żadnych sztucznych limitów dotyczących odebranych czy przesłanych wiadomości. Przydatną funkcją jest także obrót opakowaniami zwrotnymi, np. w kwestii pobrań i zwrotów palet. Dodatkową opcją jest możliwość przesyłania skanów dokumentów, pod warunkiem uruchomienia transmisji Wi-Fi lub komórkowej transmisji danych.

Aplikacja mobilna SPEDTRANS to wyjątkowe narzędzie, bez którego komunikacja w firmie transportowo-spedycyjnej jest znacznie utrudniona i wymaga zaangażowania wielu działań. Warto skorzystać z tej szansy i zacząć korzystać z niej już dzisiaj – tym bardziej, że nie obciąża ona budżetu firmy.

Zapraszamy po więcej informacji na stronę: listprzewozowy.com.pl

You might also like